• DSC_5437-2
  • DSC_5471
  • DSC_5511

KLINIKA MEDYCYNY LASEROWEJ I ESTETYCZNEJ LASER STUDIO

Założona przez doktora Zbigniewa Matuszewskiego w 1998 roku, jako jedna z pierwszych prywatnych klinik lekarskich medycyny estetycznej i laserowej w Polsce i Europie.

Klinika, wyposażona w sprzęt najnowszej technologii, oferuje cały szereg innowacyjnych procedur, powołanych m.in. dla zwalczania  i spowalniania oznak starzenia, począwszy od zaawansowanych zabiegów laserowych, po mniej inwazyjne procedury, jak zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, czy tez kwasu hialuronowego.

LASER STUDIO mieści się w malowniczej kamienicy w centrum Szczecina.  Do dyspozycji pacjentów powstała komfortowo i nowocześnie urządzona strefa zabiegowa i wypoczynkowa, w tym również luksusowo wyposażone apartamenty dla pacjentów przyjezdnych. 

Doktor Zbigniew Matuszewski

             25 lat temu założył Klinikę Laser Studio. Od początku praktyki lekarskiej zafascynowany był możliwościami użycia laserów w medycynie. Obecnie jest najlepszym specjalistą w zakresie medycyny laserowej w Polsce i na świecie. Znany jest ze swoich oryginalnych, zaawansowanych osiągnięć w niechirurgicznych, minimalnie inwazyjnych procedurach laserowej regeneracji skóry twarzy i ciała oraz naczyń krwionośnych.


               Przez okres swojej praktyki opracował szereg autorskich metod wykorzystania laserów, a każdy planowany zabieg dobierany jest indywidualnie dla Pacjenta. Po kilkunastu latach doświadczeń zawodowych dr Matuszewski może poszczycić się ogromną liczbą przeprowadzonych z sukcesem, innowacyjnych zabiegów estetycznych i chirurgicznych, z których wiele wykonuje się tylko w LASER STUDIO.

               Dr Matuszewski z racji swojego długoletniego doświadczenia w medycynie estetycznej, a zwłaszcza w chirurgii laserowej, jest konsultantem w czołowych firmach produkujących lasery. Pod jego okiem doskonalą swoje umiejętności lekarze kształcący się w dziedzinie medycyny estetycznej z Polski i z zagranicy.

              Prywatnie, tata trójki dzieci, wraz z rodziną pasjonuje się podróżami po świecie, hobbystycznie zajmuje się artystyczną pracą z drewnem.

  • dr Zbigniew Matuszewski

    dr Zbigniew Matuszewski