Epilacja laserowa

Epilacja laserowa pozostawi Twoją skórę gładką na zawsze

Jeśli zawsze marzyłaś, aby pozbyć się zbędnego owłosienia na dobre, to klinika Laser Studio ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Znajdująca się w naszej ofercie epilacja laserowa to praktyczny i wygodny sposób na pozbycie się włosków z wybranej przez Ciebie części ciała. Kobiety najczęściej decydują się na wykorzystanie tej metody, aby usunąć owłosienie z nóg, pach, okolic bikini czy meszku znad górnej wargi. Jednak bez problemu można zastosować ją na całym ciele – decyzja należy do Ciebie. Warto zaznaczyć, że zabieg ten jest w pełni bezpieczny, a korzyści i efekty, jakie daje, są naprawdę zaskakujące!

Oferowana epilacja laserowa jest przeprowadzana w naszej klinice Laser Studio mieszczącej się w Szczecinie. Nasza placówka powstała w 1998 r. z inicjatywy doktora Zbigniewa Matuszewskiego. Założyciel kliniki ma na swoim koncie opracowanie wielu autorskich zabiegów, które znajdują się w naszej ofercie i cieszą się zainteresowaniem klientów. Laser Studio to miejsce, w którym połączyliśmy doświadczenie wykwalifikowanej kadry z pasją i nowoczesnym sprzętem najnowszej generacji. Epilacja laserowa oraz pozostałe zabiegi są zawsze poprzedzone bezpłatną konsultacją, podczas której personel omawia szczegóły procedury i zwraca uwagę na zalecenia pozabiegowe.

Poznaj zalety epilacji laserowej

Proponowany zabieg usunięcia zbędnego owłosienia to terapia o właściwościach estetycznych i leczniczych. Oprócz gładkiej skóry, pacjentki mogą raz na zawsze pozbyć się problemu z wrastającymi włoskami, które powodują ból, dyskomfort, a czasem również stany zapalne. Epilacja laserowa przeprowadzana w klinice Laser Studio polega na wykorzystaniu odpowiedniej wiązki lasera, która wnika w głąb włosów, niszcząc ich cebulki wraz z korzeniami. Właściwy promień sprzętu zostaje dobrany po uprzednim przeprowadzeniu tzw. próby laserowej. Ilość koniecznych zabiegów zależy od miejsca, z którego jest usuwane zbędne owłosienie, oraz indywidualnych cech włosków oraz skóry pacjentki.

Choć oferowana w naszej klinice epilacja laserowa jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, to należy pamiętać o kilku zaleceniach przed i pozabiegowych. Przede wszystkim nie należy się opalać na 4 tygodnie przed procedurą, a peelingi odstawić na 7 dni przed. Co więcej, jakiekolwiek infekcje uniemożliwiają wykorzystanie tej metody do czasu ich wyleczenia. Zabieg nie jest przeprowadzany w przypadku osób, które cierpią na chorobę nowotworową, łuszczycę, bielactwo czy są w ciąży lub karmią piersią. Epilacja laserowa powoduje chwilowy obrzęk oraz zaczerwienienie powierzchni skóry, które samoistnie ustępują. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i chirurgicznej!