Polski  |  Deutsch  |  English
PROMOCJE O Laser Studio Salon Kosmetyczny Cennik Kontakt

ZABIEGI HYDROBALANS- RESTYLANE SKINBOOSTERS

        Innowacyjna koncepcja Restylane Skinboosters dociera tam, gdzie rozpoczyna się proces starzenia skóry. To zasługa unikalnej formuły stabilizowanego kwasu hialuronowego, który pobudza produkcję naturalnego kolagenu, a w efekcie - długotrwale i w pełni rewitalizuje skórę. Restylane Skinboosters jest jedynym na rynku zabiegiem gwarantującym taki efekt. 

          Substancją odpowiedzialną za młody wygląd skóry jest kolagen. Niestety wraz z wiekiem zdolność komórek do jego wytwarzania maleje, w konsekwencji, czego powstają zmarszczki i zostaje osłabiona elastyczność skóry. Medycyna estetyczna od lat prowadzi badania w kierunku powstrzymania tego procesu i rekonstrukcji włókien kolagenowych. I chociaż nie ma skutecznej metody na zatrzymanie upływającego czasu, są sposoby na walkę z jego oznakami. Wśród nich innowacyjną koncepcją wyróżnia się Restylane Skinboosters, który efektywnie stymuluje odbudowę włókien kolagenowych nawilżając dogłębnie i długotrwale skórę. Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinboosters jest stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA™.

          W przeciwieństwie do niezmodyfikowanego kwasu hialuronowego, charakteryzuje się wysoką trwałością, a zaaplikowany w głębokie warstwy oddziałuje pozytywnie na skórę przez wiele miesięcy dając efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia. Zawarty w Restylane Skinboosters stabilizowany kwas hialuronowy stymuluje komórki do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność. Wysoką skuteczność koncepcji Restylane Skinboosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie. To pierwszy i jedyny tego typu zabieg na rynku i pierwszy preparat wykorzystujący stabilizowany kwas hialuronowy.

           Preparaty są dedykowane odbudowie i rewitalizacji skóry twarzy, a szczególnie wokół oczu, ust i czerwieni wargowej oraz skóry szyi, dekoltu i grzbietów dłoni.

                     

                      Przed zabiegiem                                                                       Po zabiegu

   

          Rekomendowana seria 3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Pozytywne efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Najlepsze rezultaty osiągane są po czterech tygodniach od ostatniego z serii 3 zabiegów i utrzymują się około 6 miesięcy. Protokół zabiegów może zostać indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta, w zależności od kondycji skóry. W celu podtrzymania efektów, zalecane jest wykonanie pojedynczego zabiegu.

                       

                            Przed zabiegiem                                                             Po zabiegu          

                                

Efekty estetyczne:

 

Produkty linii SKINBOOSTERS

RESTYLANE VITAL (ODMŁODZENIE SKÓRY NORMALNEJ)

Restylane Vital to łagodny żel przeznaczony do rewitalizacji dojrzałej skóry z wyraźnymi oznakami fotouszkodzenia. Łagodnie i naturalnie wygładzając skórę sprawia, że cera wygląda zdrowo. Zapewnia długotrwały efekt.

RESTYLANE VITAL LIGHT (ODMŁODZENIE SKÓRY WRAŻLIWEJ)

Restylane Vital Light to łagodny i płynny żel dedykowany do rewitalizacji skóry bez wyraźnych oznak fotouszkodzenia. Jest odpowiedni do stosowania na wrażliwych obszarach, t.j. szyja, dekolt i wierzchnia część dłoni oraz do skóry suchej u osób młodych.

Najwyższy komfort zabiegu

    Najnowsza linia produktów SKINBOOSTERS zawiera preparaty z dodatkiem środka znieczulającego. Preparat podawany jest za pomocą cienkiej igły, równomiernie na wybrany obszar skóry. Dodatkowo, nałożenie 30 min przed zabiegiem kremu znieczulającego, zapewnia najwyższy komfort zabiegu dla pacjenta.

 

 

                                                                                                                                    do góry


Projekt graficzny: Laboratorium Sztuki PI