Depilacja laserowa Szczecin

Profesjonalna depilacja laserowa w Szczecinie

Jesteś zmęczona codziennym goleniem lub regularną depilacją? W takim razie proponowana przez klinikę Laser Studio w Szczecinie depilacja laserowa jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Nasza placówka powstała w 1998 r. z inicjatywy doktora Zbigniewa Matuszewskiego, którego wiele autorskich zabiegów można znaleźć w naszej ofercie. Jesteśmy nowoczesną kliniką medycyny estetycznej i chirurgicznej, która w swojej ofercie posiada szeroką gamę procedur zarówno laserowych, jak i zabiegów kosmetycznych, modelowania sylwetki i masaży. Oferowane przez nas laserowe usuwanie owłosienia to nieinwazyjna metoda, dzięki której wybrana przez Ciebie część ciała pozostanie gładka na długie lata.

Proponowany przez nas zabieg jest całkowicie bezpieczny, a do tego oszczędza Twój cenny czas! Dzięki sprzętowi medycznemu najnowszej generacji będziesz mogła raz na zawsze zapomnieć o męczącym goleniu czy bolesnej depilacji. Klinika Laser Studio gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług, dlatego też możesz być pewna, że depilacja laserowa oferowana w naszej placówce w Szczecinie zostanie przeprowadzona zgodnie ze wszelkimi standardami. Co więcej, przed każdą procedurą oferujemy bezpłatną konsultację lekarską, podczas której zostaną Ci przedstawione szczegóły zabiegu oraz zalecenia pozabiegowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Uzyskaj efekt gładkiej skóry dzięki depilacji laserowej przeprowadzanej w Szczecinie

Przeprowadzane w klinice Laser Studio laserowe usuwanie owłosienia to zabieg, który polega na skierowaniu wiązki lasera wnikającej w skórę, niszczącej cebulki i korzenie włosów. Najczęściej panie decydują się na depilację laserową pach, nóg, okolic bikini oraz wąsika. Aby móc skorzystać z oferowanej przez nas usługi, konieczna jest rezygnacja z opalania przynajmniej miesiąc przed planowanym zabiegiem. Skóra nie może być podrażniona ani sucha, a włosy, na których ma zostać przeprowadzona depilacja laserowa nie powinny być depilowane przez okres 4-8 tygodni poprzedzających zabieg. Stosowanie peelingu w wybranym miejscu musi zostać zaprzestane na 7 dni przed depilacją.

Po zabiegu przez kilka godzin należy nosić luźne, przewiewne ubranie. Często występuje zaczerwienienie lub obrzęk, które są normalnymi reakcjami skóry po przeprowadzonej procedurze. Ilość koniecznych zabiegów jest zależna od miejsca na ciele, na którym przeprowadzamy laserowe usuwanie owłosienia oferowane w naszej klinice w Szczecinie. Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia depilacji laserowej są: ciąża, choroba nowotworowa, łuszczyca, bielactwo, opryszczka i wszelkie inne zmiany o podłożu bakteryjnym lub wirusowym oraz zażywanie niektórych leków. W przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!